Projekty graficzne

Grafika reklamowa

Nasza Agencja realizuje atrakcyjne kreacje ulotek, plakatów, wizytówek oraz wszelkich niestandardowych projektów jakie budują sukces Twojej firmy. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego projektu oraz nieszablonowe rozwiązania.

Projekty ulotek

Ulotki realizujemy w oparciu o indywidualne podejście do klienta. Umiemy słuchać i przygotować projekt tak by spełniał oczekiwania. Doradzamy w doborze kolorystyki. Oferujemy szeroki wybór zdjęć. W projektowaniu wykorzystujemy wiedzę z zakresu maketingu i kreacji aby projekt realizował postawione przed nim cele. W naszej ofercie znajduje się możliwość druku wykonanych projektów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Wizytówki

Wizytówka jest czesto niedocenianym elementem naszego wizerunku i naszej firmy. Jest jak pierwsze wrażenie które wywieramy na kontrahencie. Wizytówka musi być dopasowana stylem do naszej działalności. Doradzamy w wyborze czcionki oraz kolorystyki.

Plakaty

Grafika reklamowaPlakat musi zwracać na siebie uwagę, dlatego naszym zadaniem jest zaprojektować go tak, by przyciągał jak największą ilość odbiorców. Łącząc wiedzę z zakresu marketingu i kreacji tworzymy plakaty, które będą cieszyć oko swoją estetyką, a także zrealizują postawione przed nimi cele. Doradzamy w doborze kolorystyki. Oferujemy szeroki wybór zdjęć. Projekt plakatu wykonujemy sprawnie, by móc szybko wdrożyć W naszej ofercie znajduje się możliwość druku wykonanych projektów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Projekt logo

Logo to jeden z najważniejszych elementów wizerunku każdej firmy. Dobrze zaprojektowane pozwala być łatwo rozpoznawalnym na rynku oraz zyskać zaufanie klientów. Projektując logo bierzemy pod uwagę wiele aspektów związanych z firmą klienta (geneza firmy, cel działalności, branża, potencjalni odbiorcy). Dbamy o to, aby projekt był niepowtarzalny, łatwy do zapamiętania i był graficzną “wizytówką” firmy. W naszej ofercie znajduje się możliwość stworzenia księgi znaku.

Druk materiałów reklamowych

Dzięki temu, że prowadzimy stałą współpracę z kilkoma drukarniami, możemy zaproponować wydruk wszelkich materiałów reklamowych zarówno z projektu wykonanego przez nas jak i już z przygotowanego wcześniej, w bardzo dobrej jakości oraz atrakcyjnej cenie.