Google AdWords Tarnów

Jak działa Google AdWords?

System reklamowy Google AdWords pozwala osiągnąć bardzo dobre efekty dzięki dużym możliwością dopasowania reklam do informacji jakie wyszukują przyszli klienci. Możemy określić ściśle dobraną listę fraz kluczowych dla jakich będą wyświetlane reklamy. Mamy również pełną kontrolę nad przekazem reklamowym gdyż możemy decydować co dokładnie znajdzie się w tytule i treści reklamy. Możemy również tworzyć wiele wersji reklam i dopasowywać je do odpowiednich fraz kluczowych wpisywanych w wyszukiwarce przez internautów. Dostosowanie wyświetlanych reklam do treści zapytania zadanego przez użytkownika sprawia, że taka reklama zamiast przeszkadzać, wspiera proces poszukiwania informacji. Reklamy te działają w modelu opłat wyłącznie za kliknięcie – PPC (an. Pay Per Click). Koszt jednego kliknięcia jest bardzo zróżnicowany w zależności od konkurencyjności frazy oraz pozycji reklamy i wahają się od kilkunastu groszy do kilku złotych.

 

Zalety Google AdWords

  • Już następnego dnia od startu odczujesz efekty prowadzonej kampanii.
  • Płacisz tylko i wyłącznie za rzeczywiste wejścia na stronę.
  • Każde wyświetlenie Twojej reklamy jest darmowe, nawet jeżeli będzie się wyświetlać kilka tysięcy razy! Płatność pobierana jest wyłącznie w momencie kliknięcia w reklamę.
  • Wyświetlasz tekst reklamy dopasowany do frazy kluczowej, którą wpisał użytkownik wyszukiwarki.
  • Możesz płynnie zarządzać budżetem i zmieniać go w zależności od potrzeb.
  • Budżet kampanii reklamowej Google AdWords jest dokładnie dopasowany do Twoich oczekiwań.
  • Kampania reklamowa daje unikalną możliwość ustalenia budżetu dziennego oraz miesięcznego dzięki czemu nigdy nie zaskoczą Cię nieprzewidziane koszty.
  • Możesz dodawać, zmieniać lub usuwać słowa kluczowe oraz tekst reklam w czasie trwania kampanii.

 

Jaki jest koszt prowadzenia kampanii?

Od 150,00 – 400,00 zł netto – 25% prowizji
Od 401,00 – 800,00 zł netto – 20% prowizji
Od 801,00 – 1.500,00 zł netto – 18% prowizji
Od 1.501,00 – 3.000,00 zł netto – 15% prowizji
Powyżej 3.000,00 zł netto – 10% prowizji

Nad Twoimi kampaniami stałą opiekę będzie sprawował nasz specjalista do spraw Google AdWords. Dzięki opiece specjalisty zapewniony zostanie odpowiedni dobór fraz kluczowych, najlepsza konfiguracja kampanii oraz stawek dziennych i kosztu kliknięcia dobierane indywidualnie dla każdej z fraz.